r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Sport - Aktualności

Mistrzowie tenisa
07-02-2017

Mistrzowie tenisa

30 zawodniczek i zawodników rywalizowało w tym roku w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w Trzydniku Dużym. Rywalizacja w hali miejscowego gimnazjum odbywała się w czterech kategoriach i jednej dodatkowej – o SUPER Puchar.

Najsilniej obsadzona, bo 19-osobowa, była grupa seniorów. Wygrał Henryk Krzysztoń z Trzydnika Małego, przed Mateuszem Pachutą z Dąbrowy i Pawłem Ożogiem z Woli Trzydnickiej.

Najlepszym gimnazjalistą okazał się Sebastian Szabat z Trzydnika Dużego, drugi był Kacper Madejczyk z Olbięcina, a trzeci Kacper Bis również z Olbięcina.

W kategorii kobiet zwyciężyła Irena Pietras z Węglinka, drugie miejsce zajęła Anna Kot z Agatówki, a trzecie Patrycja Krzysztoń z Trzydnika Małego.

Między dwoma zawodnikami rozegrała się rywalizacja pingpongistów ze szkół podstawowych, w której Bartłomiej Jóźwik z Rzeczycy Ziemiańskiej pokonał Pawła Białego z miejscowości Budki.

O SUPER Puchar walczyli pingpongiści reprezentujący KS GOK Trzydnik Duży w IV lidze Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Lublinie i amatorzy. Zwycięzcą okazał się Damian Skwara z Łychowa, drugi był Henryk Krzysztoń z Trzydnika Małego, a trzecie miejsce zajął Krzysztof Serafin z Kolonii Trzydnik.

Nagrodami za pierwsze trzy lokaty w każdej kategorii były puchary, a wszyscy zawodnicy otrzymali drobne upominki i dyplomy.
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: