r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Sport - Aktualności

Kawałek plakatu
26-11-2021

Siatkarze zapraszają

Kibice siatkówki z gminy Trzydnik Duży i okolic na brak emocji nie powinni narzekać. W niedzielę 28 listopada w hali miejscowej szkoły podstawowej odbędzie się Turniej o Puchar Wójta.

W otwartych dla publiczności zawodach zagrają cztery zespoły: "Neptun" Ożarów, GUKS Modliborzyce, "Yelowstone" Kraśnik i KS GOK Trzydnik Duży.

Rywalizacja na dwóch boiskach rozpocznie się o 10.30 i będzie się odbywać systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów, a ewentualny tie-break będzie rozgrywany do 15 punktów.

Wszystkie zespoły otrzymają puchary i upominki rzeczowe, ufundowane przez organizatorów. Do kibicowania siatkarzom zachęcają - Gmina i KS GOK Trzydnik Duży oraz Stowarzyszenie "Wschód Lubelskich Serc".

Niedzielne zawody mogą być namiastką powrotu do organizowanego w poprzednich latach cyklu rozgrywek w ramach Powiatowej Ligi Amatorskiej Siatkówki. W ubiegłym roku rozgrywki przerwała pandemia, ale ich pomysłodawcy, po Nowym Roku zamierzają wrócić do rywalizacji, jeśli pozwoli na to sytuacja epidemiczna.

Źródło: IA 24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-siatkarze-zapraszaja,26193.html

Plakat

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: