r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Sport - Aktualności

Zapaśniczki na macie
06-09-2021

Pierwsze sukcesy młodych zapaśniczek

Uczennice Szkoły Podstawowej w Rzeczycy Ziemiańskiej udanie rozpoczęły nowy sezon. W pierwszym po wakacjach starcie w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS młodziczek zapaśniczki, występujące w barwach LUKS "Suplesu" Kraśnik, zajęły drugie miejsce.

Podczas zawodów, które w miniony weekend odbyły się w Siedlcach, wśród podopiecznych trenera Damiana Jakóbczaka większość stanowiły zapaśniczki z Rzeczycy Ziemiańskiej. Najlepiej spisały się Anna Flis i Agnieszka Bryczek, które zdobyły złote medale w kategoriach 54 i 66 kilogramów. Ze srebrnym medalem z Siedlec wróciła Julia Partyka, która rywalizowała w kategorii 66 kilogramów, a brąz wywalczyły Natalia Łukasik (kat. 58 kg) i Anna Bryczek (kat. 62 kg).

Poza podium uplasowały się: Lena Pająk - piąta w kategorii 66 kilogramów, Julia Czerwińska - siódma w kategorii 54 kilogramów i Oliwia Torba, która w kategorii 46 kilogramów ukończyła zawody na 9 pozycji.

Za dwa tygodnie w Stróży odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek, czyli najważniejsza impreza dla zawodniczek w wieku od 12 do 14 lat.


(fot. arch. organizatorów)

Żródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-pierwsze-sukcesy-mlodych-zapasniczek,25761.html

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: