r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Sport - Aktualności

Napis Gminny Turniej Piłki Nożnej
06-07-2021

Przed letnim turniejem piłki nożnej

Organizatorzy Letniego Turnieju Piłki Nożnej w Trzydniku Dużym do najbliższego czwartku czekają na zgłoszenia drużyn, które chcą zagrać w tegorocznych zawodach. Mecze będą rozgrywane w piątkowy wieczór 9 lipca na miejscowym "Orliku", a system rozgrywek zależy od liczby zgłoszonych zespołów.

Do rywalizacji mogą przystąpić ekipy złożone z dorosłych piłkarzy, ale zgodnie z regulaminem w składach mogą się znaleźć także osoby niepełnoletnie. W takim przypadku muszą one przedstawić zgodę na udział w turnieju, podpisaną przez rodziców lub opiekunów.

Każda drużyna musi się składać z co najmniej 6 zawodników z bramkarzem i dowolnej liczby rezerwowych. W składzie mogą być także piłkarze spoza gminy Trzydnik Duży, przy czym na boisku może występować tylko jedna taka osoba.

Zgłoszenia drużyn, które chcą zagrać w piątkowym turnieju, są przyjmowane telefonicznie pod numerami: 609 793 831 i 668 452 438.

System rozgrywek zostanie ustalony po zamknięciu listy uczestników. Organizatorzy zapowiadają, że jeśli zainteresowanie będzie duże, oprócz "Orlika" mecze będą rozgrywane także na pobliskim trawiastym boisku na podobnej powierzchni.


(fot. organizatorzy)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-przed-letnim-turniejem-pilki-noznej,25438.html?p=2

 plakat

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: