r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Sport - Aktualności

piłka na boisku
19-03-2021

Informacja KP Policji w Kraśniku

W dniach 20-21.03.2021 roku w związku z mającym się rozpocząć sezonem rozgrywek Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, z uwagi na stan epidemii COVID-19, informuję że coroczne spotkanie przedmeczowe nie odbędzie się.
Jednocześnie, przypominam że na podstawie § 9 ust. 8 pkt 17 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 lutego 2021 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 26 lutego 2021 r. (Dz. U. 2021 poz. 367 z późn. zm.) mecze na otwartym powietrzu w okresie występowania epidemii COVID-19 odbywają się bez udziału publiczności.
 
W związku z powyższym to klub-gospodarz jest zobowiązany do zabezpieczenia stadionu przed nieuprawionym wejściem publiczności oraz jakichkolwiek osób postronnych na jego teren. Zgodnie z wytycznymi w zakresie organizacji meczy piłki nożnej za bezpieczeństwo w trakcie meczu odpowiada organizator i to on jest zobowiązany właściwie zabezpieczyć obiekt, oraz zapewnić siły, wystarczające do skutecznego zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom imprezy sportowej.
 
W szczególności na obiektach sportowych w związku z epidemią COV1D-19, należy zapewnić higieniczne środki bezpieczeństwa oraz przestrzegać zaleceń sanitarno-epidemiologicznych. Proszę o przekazanie powyższej informacji do klubów piłkarskich na Pana terenie. O wszelkich uzyskanych informacjach mogących mieć wpływ na bezpieczeństwo uczestników rozgrywek proszę niezwłocznie informować. 
 
Wyk. B.Stańko 
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: