r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

paletka do pingponga
04-02-2021

Powiatowe mistrzostwa pingpongistów przeniesione

Mistrzostwa Powiatu Kraśnickiego w Tenisie Stołowym, które były planowane na najbliższą sobotę w Trzydniku Dużym, odbędą się w innym terminie. Organizatorzy czekają na zniesienie obostrzeń, związanych z pandemią koronawirusa, które zostały przedłużone do 14 lutego.

Zawodnicy, którzy chcą wziąć udział w tym turnieju, nie muszą się wcześniej zapisywać, ale już teraz mogą szlifować formę.

Rywalizacja będzie się odbywać oddzielnie wśród kobiet i mężczyzn w sześciu kategoriach wiekowych: dzieci do klasy IV (skrzat), dzieci z klas V - VI (żak), młodzież z klas VII - VIII (młodzik), młodzież do lat 18 (junior), senior (wiek od 19 do 49 lat) i weteran (50+).

Mecze będą rozgrywane, zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego, do trzech wygranych setów, ale w przypadku dużej liczby uczestników organizatorzy dopuszczają możliwość skrócenia meczów eliminacyjnych do dwóch wygranych setów.

Zawody poprzedzi losowanie, które dla poszczególnych grup będzie się odbywać od 9.00 co godzinę. Wszyscy uczestnicy zmagań otrzymają dyplomy, za miejsca IV - VI są przewidziane medale i nagrody rzeczowe, a najlepsi pingpongiści odbiorą także puchary.

Do udziału w zawodach zapraszają organizatorzy z Klubu Sportowego Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym i Gminy Trzydnik Duży oraz patroni honorowi mistrzostw, którymi są Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, poseł Kazimierz Choma i starosta kraśnicki Andrzej Rolla.

 

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-powiatowe-mistrzostwa-pingpongistow-przeniesione,24687.html?p=1

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

grafika
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: