r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Sport - Aktualności

Sportowcy wrócili
13-07-2020

Sportowcy wrócili

Po ponad czteromiesięcznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa, w piątek 10 lipca w Trzydniku Dużym odbyły się pierwsze zawody sportowe - Gminny Letni Turniej Piłki Nożnej.
W meczach, które odbywały się na miejscowym stadionie i "Orliku" wzięło udział 10 drużyn. Rywalizacja rozpoczęła się od zmagań grupowych. W trzech grupach grały po trzy ekipy, natomiast w czwartej wystąpiły cztery zespoły, w tym gościnnie drużyna z Gościeradowa.
 
Z poszczególnych grup do kolejnej fazy zmagań awansowały po trzy zespoły, a najlepsze zmierzyły się w finale. W decydującej rozgrywce "Płomień" wygrał z "Albatrosem" 2:1, a "Kobra" zremisowała także z "Albatrosem" 1:1. Takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie między "Płomieniem" a "Kobrą".
 
Całe zawody wygrał "Płomień", druga była "Kobra", a trzecie miejsce zajął "Albatros".
W zwycięskiej ekipie zagrali: Krzysztof Bierut, Kamil Szostek, Łukasz Bis, Mateusz Paź, Konrad Dorosz, Patryk Wciślak, Adrian Chmielewski i Artur Wielgus.
 
Najlepsze drużyny otrzymały puchary, a wszystkie zespoły odebrały sprzęt sportowy i dyplomy. Wręczali je, w imieniu organizatora - Gminy Trzydnik Duży, gminny koordynator sportu Robert Nowosad i animator trzydnickiego "Orlika" Łukasz Matyzbon.
 
Poprzednie zawody sportowe w gminie Trzydnik Duży, ostatnia kolejka Powiatowej Ligi Amatorskiej Siatkówki, odbyły się 8 marca. Na kolejne prawdopodobnie nie będzie trzeba czekać tak długo. Wśród rozpatrywanych przez organizatorów propozycji jest "rewanżowy" turniej piłkarski, planowany pod koniec wakacji, a wcześniej być może także zawody juniorów.
 
Źródło: IAS 24 
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: