r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Szkoły

Publiczne Gimnazjum w Trzydniku Dużym


Publiczne Gimnazjum w Trzydniku Dużym funkcjonuje od 1 września 2000 roku. Szkoła powstała na bazie dwóch gimnazjów funkcjonujących w Olbięcinie i Rzeczycy Ziemiańskiej. Do szkoły należy młodzież z terenu całej gminy oraz z miejscowości Mikulin gm. Kraśnik, którą włączono na podstawie obustronnego porozumienia gmin. Uczniowie są dowożeni na zajęcia szkolne, czemu sprzyja lokalizacja gimnazjum w centrum gminy.

Budynek szkoły usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie urzędu gminy, niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej, banku i posterunku policji. Gimnazjum dysponuje 13 salami lekcyjnymi, w tym pracownią biologiczną, fizyczno-chemiczną, informatyczną, biblioteką, świetlicą, siłownią, halą sportową oddaną do użytku 07 września 2003 r. W ramach programu Europejskiego Funduszu Społecznego Pracownia Internetowa wyposażona została w 10 stanowisk komputerowych, rzutnik multimedialny, drukarkę laserową, skaner oraz laptop. 14 grudnia 2009 roku odbyło się uroczyste otwarcie Kompleksu Boisk "ORLIK 2012", w skład którego wchodzą: boisko do gry w piłkę nożną o wymiarach pokryte trawą syntetyczną, boisko do gry w piłkę siatkową, koszykową i tenisa z nawierzchnią polimetanową.

Więcej o gimnazjum na www.pgtrzydnik.szkolnastrona.pl

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: