r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Oświata

Powakacyjna oferta GOK
26-09-2018

Powakacyjna oferta GOK

Trwają zapisy na zajęcia w nowym sezonie artystycznym, organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym. Spotkania będą się dobywać od października, ale chętni powinni się zgłosić do organizatorów jak najszybciej.
Podobnie jak w poprzednich latach, GOK zachęca do udziału w indywidualnych i grupowych zajęciach: tanecznych, plastycznych i wokalnych oraz do nauki gry na instrumentach. Młodzi tancerze będą ćwiczyć pod kierunkiem Alicji Pełki, spotkania z plastykami poprowadzi Joanna Trybuła-Jargiło, a wokaliści będą pracować ze Sławomirem Nowakiem, który będzie uczyć także gry na instrumentach klawiszowych. Z kolei w rozwijaniu talentów gitarowych pomoże Stanisław Długosz.
 
Oprócz doskonalenia zdolności artystycznych organizatorzy oferują solidne przygotowanie i możliwość udziału w festiwalach, przeglądach i konkursach oraz prezentowania prac na wystawach plastycznych. Zwieńczeniem 10-miesięcznej pracy będzie jak zwykle publiczny występ przed szeroką publicznością, który jest organizowany na podsumowanie sezonu, w czerwcu.
 
Zainteresowani mogą uzyskać niezbędne informacje osobiście w siedzibie ośrodka kultury albo telefonicznie pod numerami: 15 873 18 26 i 603 685 263.
 
 
(fot. arch. GOK w Trzydniku Dużym)
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: