r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Oświata

Już prawie wakacje
20-06-2018

Już prawie wakacje

Utwory klasyczne i przeboje muzyki rozrywkowej, melodie ludowe i piosenki turystyczne, a do tego pokazy taneczne i wystawa prac plastycznych. Tak bogatym programem, we wtorek 19 czerwca, Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym podsumował kończący się sezon artystyczny.
W koncercie, który poprowadzili instruktorzy GOK - Magdalena Ciosek i Łukasz Ufniarz, zaprezentowali się uczestnicy zajęć we wszystkich sekcjach, działających pod kierunkiem instruktorów: Alicji Pełki, Joanny Trybuły-Jargiło, Stanisława Długosza i Sławomira Nowaka.
 
Swoimi zdolnościami popisywali się młodzi plastycy, wokaliści, instrumentaliści i tancerze. Podczas koncertu zabrzmiały m.in.: "Oda do radości" Ludwika van Beethovena,  "Love me tender", "Chodź pomaluj mój świat", "Radość najpiękniejszych lat", "Czekasz na tę jedną chwilę", "Krakowiaczek", "Poszła Karolinka" i "Jak dobrze nam zdobywać góry", wykonywane przez wokalistów, keyboardzistów czy gitarzystów.
 
Na widowni zasiedli rodzice i dziadkowie oraz koleżanki i koledzy wykonawców.
 
Wszyscy młodzi artyści odebrali od swoich instruktorów certyfikaty, potwierdzające ukończenie zajęć, a dyrektor GOK w Trzydniku Dużym Ewa Sobota podziękowała im za wysiłek i wytrwałość, rodzicom za mobilizowanie i dopingowanie swoich pociech, a instruktorom za dziewięciomiesięczną systematyczną pracę.
 
Źródło: ias24.eu
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: