r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Oświata

Szkolne prezentacje wierszy J. Tuwima
29-03-2018

Szkolne prezentacje wierszy J. Tuwima

W najmłodszych uczniach Szkoły Podstawowej nr 1 w Olbięcinie drzemią niemałe talenty recytatorskie. Pokazały to dzieci z klas I – III, które wzięły udział w szkolnym konkursie wierszy Juliana Tuwima.

Do rywalizacji przystąpiło 10 recytatorów, którzy udowodnili, że trema nie jest im straszna, a publiczne występy nie sprawiają im kłopotów. Mali recytatorzy zaprezentowali m.in. utwory: "Warzywa", "Pstryk", "Kotek", "Abecadło" czy "Murzynek Bambo". 

Najwyższe oceny jurorów zebrali trzecioklasiści. Pierwszą nagrodę zdobył Szymon Buda, na drugą zasłużyła Milena Mazurek, a trzecia przypadła Arturowi Budzie. Członkowie komisji przyznali również dwa wyróżnienia, które otrzymały Alicja Suska i Julia Buda.

 

Źródło: IAS 24

 

 

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: