r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Wykadrowana grafika przedstawiająca piłkę do siatkówki
24-02-2020

Siatka rozpoczęli LAS

Zespół "Yellowstone" Kraśnik został pierwszym liderem nowego sezonu Ligi Amatorskiej Siatkówki, organizowanej prze Klub Sportowy GOK Trzydnik Duży. Drugie miejsce zajmują gospodarze, a na trzeciej pozycji plasuje się "Neptun" Ożarów.
W rozgrywkach, które rozpoczęły się w niedzielę 23 lutego, bierze udział sześć drużyn.

W pierwszej serii spotkań ekipa "Yellowstone" wygrała 3:0 z "Neptunem" i 3:1 GUKS Modliborzyce. Z kolei gospodarze z Trzydnika Dużego najpierw pokonali zespół z Modliborzyc 3:2, a potem wygrali z "Wczorajszymi" z powiatu janowskiego 3:1. Trzeci w tabeli "Neptun" Ożarów na razie ma na koncie przegraną z liderem "Yellostone" i zwycięstwo 3:0 z "Trójką" Kraśnik.

Liderujący tabeli "Yellostone" ma 6 punktów, o punkt wyprzedza KS GOK Trzydnik Duży i o 3 punkty "Neptuna" Ożarów.
 
Cały cykl będzie się składać z trzech turniejów. W dwóch pierwszych kolejkach, rozgrywanych systemem "każdy z każdym", poszczególne ekipy rozegrają po dwa spotkania. W trzeciej, która zadecyduje o końcowej klasyfikacji, odbędą się mecze o miejsca 1, 3 i 5 w całym cyklu.

Kolejne zawody odbędą się 8 i 22 marca. Na najlepsze ekipy czekają puchary, medale i specjalne statuetki, a organizację LAS wspierają Gmina Trzydnik Duży i Powiat Kraśnicki.
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: