r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

10-02-2020

Będą dotacje na działalność gospodarczą

Lokalna Grupa Działania Ziemi Kraśnickiej, do której należy m.in. Gmina Trzydnik Duży, przygotowuje się do ogłoszenia naboru wniosków o dotacje na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej. Zanim to nastąpi organizuje spotkanie informacyjne, którego uczestnicy będą mogli się dowiedzieć jakie będą zasady przyznawania pomocy, jakie przygotować dokumenty i jak będą oceniane wnioski.
Z unijnych pieniędzy mogą skorzystać koła gospodyń wiejskich, jednostki ochotniczej straży pożarnej, lokalne stowarzyszenia, fundacje i parafie.

Dotację będzie można wykorzystać na przedsięwzięcia sprzyjające turystyce, ochronie zdrowia, profilaktyce zdrowotnej oraz przeciwdziałaniu zjawiskom patologicznym i antyspołecznym.
 
Więcej na ten temat będzie się można dowiedzieć na spotkaniu, które odbędzie się w środę 12 lutego o 16.00 w sali konferencyjnej Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku, a wcześniej dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 81 825 27 27.

Na środowe spotkanie, organizowane przez LGD, nie trzeba się zapisywać, a udział w nim będzie dodatkowo punktowany przy ocenie wniosków o przyznanie dotacji. Nabór ma być ogłoszony na przełomie lutego i marca.
 
Plakat LGD
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: