r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Wykadrowana część plakatu
07-02-2020

Zapisy drużyn na nowy sezon LAS

Trwają przygotowania do nowego sezonu Ligi Amatorskiej Siatkówki, organizowanej przez Klub Sportowy GOK Trzydnik Duży. Pierwsza seria spotkań jest planowana na 23 lutego, a zapisy zainteresowanych drużyn kończą się pięć dni wcześniej.
Cały cykl będzie się składać z trzech turniejów, w których mogą zagrać tylko amatorskie zespoły, składające się z co najmniej 6 zawodników w wieku minimum 18 lat. Młodsi siatkarze również mogą zagrać w tym cyklu, ale muszą mieć na udział w zawodach pisemną zgodę opiekuna.
 
Mecze będą rozgrywane zgodnie z przepisami Polskiego Związku Piłki Siatkowej, a o kolejności miejsc w klasyfikacji generalnej będzie decydować liczba punktów bądź, w dalszej kolejności, bilans bezpośrednich spotkań.
 
Na najlepsze ekipy czekają puchary, medale i specjalne statuetki.
 
Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 18 lutego. Po inauguracji LAS 23 lutego kolejne turnieje są planowane na 8 i 22 marca. Wszystkie mecze, organizowane przy współudziale Gminy Trzydnik Duży i pod patronatem Powiatu Kraśnickiego, będą rozgrywane w hali w Trzydniku Dużym.
 
Plakat - Amatorska Liga Siatkówki
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: