r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Wykadrowana plakat
06-02-2020

Gminny turniej halówki

Przez ostatnie dwa "Burza" Trzydnik Duży, a wcześniej m.in. "Cobra" i "Sto Twarzy Murarzy" były triumfatorami Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Halowej Seniorów w Trzydniku Dużym. Kto wygra tegoroczne zawody okaże się w najbliższą niedzielę 9 lutego.
W turnieju mogą zagrać ekipy złożone z zawodników w wieku co najmniej 17 lat. Młodsi piłkarze muszą mieć na udział w turnieju pisemną zgodę opiekuna.
 
Mecze będą się odbywać 5-osobowymi zespołami, w których na boisku może występować jeden zawodnik spoza gminy Trzydnik Duży.
 
Zainteresowane drużyny nie muszą się wcześniej zapisywać. Wystarczy zgłosić się w niedzielę przed 11.00, by przedstawić skład ekipy. System rozgrywek zostanie ustalony po zamknięciu listy startowej.
 
Oprócz pucharów dla najlepszych drużyn organizatorzy chcą przyznać nagrody indywidualne dla dwóch zawodników, którzy zdobędą największą liczbę goli.
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna