r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Siatkarze dla orkiestry
13-01-2020

Siatkarze dla orkiestry

Siedem drużyn zagrało w tegorocznym Turnieju Siatkówki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Trzydniku Dużym. Wszystkie zespoły otrzymały specjalne podziękowania, a pieniądze, które organizatorzy przeznaczyli na nagrody, siatkarze przekazali na leczenie dzieci.
Zawody w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Trzydniku Dużym były rozgrywane w dwóch grupach. W pierwszej zmierzyły się ekipy złożone z zawodniczek i zawodników w wieku do 18 lat, natomiast w drugiej grały dorosłe zespoły.
 
Turniej młodszych drużyn wygrali "Smakowici", drugie miejsce zajęły "Zakolaki Flisa", trzecie - jedyna żeńska ekipa, która stawiła się na zawody, czyli "Wolontariuszki", a na czwartej pozycji uplasował się zespół pod nazwą... "Nie wiem". Rywalizację dorosłych siatkarzy wygrała Rzeczyca, przed "Tatusiami" i "Trzydnikiem Małym".
 
Wszystkie drużyny otrzymały podziękowania i słodkie upominki, a pieniądze, które organizatorzy z urzędu gminy przeznaczyli na nagrody dla nich, zasiliły konto Fundacji WOŚP.
 
Siatkarze dla orkiestry
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna