r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Siatkarze z pucharami
30-12-2019

Siatkarze z pucharami

GUKS Modliborzyce wygrał Noworoczno-Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Trzydnik Duży. W zawodach, które odbyły się w niedzielę 29 grudnia w hali sportowej miejscowej szkoły podstawowej, wzięło udział pięć ekip, w tym dwa zespoły Klubu Sportowego GOK Trzydnik Duży.
Drużyna z Modliborzyc nie miała sobie równych. Podczas turnieju, który był rozgrywany systemem "każdy z każdym", wygrała wszystkie swoje spotkania, nie tracąc przy tym choćby seta.
 
Z kolei zespoły z Trzydnika Dużego okazały się bardzo gościnne, zajmując miejsce poza podium. Na jego drugim stopniu, za zwycięzcami z Modliborzyc, stanęli siatkarze z zespołu "Yellowstone" Kraśnik, trzecie miejsce zajął "Neptun" Ożarów, a na pozostałych dwóch pozycjach uplasowały się kolejno - KS GOK I i KS GOK II Trzydnik Duży.
 
Najlepsze drużyny otrzymały puchary, które na zakończenie niedzielnych zawodów wręczał wójt gminy Trzydnik Duży Krzysztof Serafin.
 
(fot. organizatorzy)
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: