r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Siatkarze z pucharami
30-12-2019

Siatkarze z pucharami

GUKS Modliborzyce wygrał Noworoczno-Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Trzydnik Duży. W zawodach, które odbyły się w niedzielę 29 grudnia w hali sportowej miejscowej szkoły podstawowej, wzięło udział pięć ekip, w tym dwa zespoły Klubu Sportowego GOK Trzydnik Duży.
Drużyna z Modliborzyc nie miała sobie równych. Podczas turnieju, który był rozgrywany systemem "każdy z każdym", wygrała wszystkie swoje spotkania, nie tracąc przy tym choćby seta.
 
Z kolei zespoły z Trzydnika Dużego okazały się bardzo gościnne, zajmując miejsce poza podium. Na jego drugim stopniu, za zwycięzcami z Modliborzyc, stanęli siatkarze z zespołu "Yellowstone" Kraśnik, trzecie miejsce zajął "Neptun" Ożarów, a na pozostałych dwóch pozycjach uplasowały się kolejno - KS GOK I i KS GOK II Trzydnik Duży.
 
Najlepsze drużyny otrzymały puchary, które na zakończenie niedzielnych zawodów wręczał wójt gminy Trzydnik Duży Krzysztof Serafin.
 
(fot. organizatorzy)
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: