r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Młodzi mistrzowie piłki halowej
16-12-2019

Młodzi mistrzowie piłki halowej

Cztery drużyny zagrały w miniony weekend w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej Juniorów w Trzydniku Dużym. Najlepsza okazała się ekipa pod nazwą FC Księża, która wygrała wszystkie mecze.
W zawodach startowały drużyny, złożone z piłkarzy, urodzonych w 2001 roku i później, a mecze były rozgrywane systemem "każdy z każdym".
 
Drugie miejsce, za zespołem FC Księża, zajął "Dream Team", trzecie - "Bart i Spółka", a na czwartej pozycji rywalizację ukończyli "Zadymiarze".

Najlepsza drużyna (na zdj.) zagrała w składzie: Marek Bryczek, Jakub Dziedzic, Michał Bryczek, Arkadiusz Daniel, Jakub Dobrzański, Emil Staniec i Mateusz Wojciechowski.
 
Zwycięska ekipa miała w swoim składzie "króla strzelców" gminnego turnieju. Tytuł ten przypadł Markowi Bryczkowi, który w cały turnieju zdobył 11 gali.
 
Najlepsze zespoły otrzymały puchary, a wszystkie ekipy odebrały nagrody rzeczowe.
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: