r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Zapisy na ferie z GOK
11-12-2019

Zapisy na ferie z GOK

Wyjazd do teatru i na lodowisko do Lublina oraz muzyczne, plastyczne, sportowe i kulinarne zajęcia stacjonarne. Tak w skrócie wyglądają propozycje Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym na najbliższe ferie. Zimowa przerwa szkolna rozpocznie się 13 stycznia, ale liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona, dlatego organizatorzy już teraz rozpoczęli zapisy chętnych.
Z oferty mogą skorzystać dzieci i młodzież w wieku od 6 do 14 lat, którzy mogą liczyć na moc atrakcji przez cały pierwszy tydzień ferii. Na 16 stycznia jest planowany wyjazd do stolicy regionu, gdzie uczestnicy wyprawy m.in. obejrzą spektakl w Teatrze Andersena i pobawią się na lubelskim lodowisku.

Udział w zajęciach stacjonarnych jest bezpłatny, natomiast wycieczka do Lublina kosztuje 85 złotych.
 
Te propozycje są skierowane przede wszystkim do uczniów z gminy Trzydnik Duży, ale ich rówieśnicy, którzy przyjadą na ferie do rodziny też mają szanse na udział w zajęciach. Warunkiem jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów, którą trzeba dostarczyć do ośrodka kultury, a formularz można pobrać z Facebook'a lub w siedzibie ośrodka.

Zapisy chętnych kończą się 3 stycznia, chyba że wcześniej limit miejsc zostanie wyczerpany. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.
Zapisy na ferie z GOK

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: