r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Kultywowanie świątecznych tradycji
09-12-2019

Kultywowanie świątecznych tradycji

Uczestnicy bożonarodzeniowego konkursu plastycznego, organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym, z roku na rok wykazują się coraz większą pomysłowością, starannością i pracowitością. Czy tak będzie również w tegorocznej edycji?
Odpowiedź na to pytanie poznamy za kilka tygodni, ale już teraz chętni do udziału w konkursie "Anioły, gwiazdy, szopki i stroiki", mogą zgłaszać swoje propozycje.

Zgodnie z regulaminem autorami prac mogą być przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i dorośli mieszkańcy gminy. Każdy może zgłosić jedną propozycję wykonaną dowolną techniką. Prace przestrzenne, rzeźby i płaskorzeźby mogą być przygotowane z masy solnej, gliny, modeliny, gipsu, szarego mydła, drewna, papieru, tkaniny, metalu lub drutu.
 
Autorzy najlepszych propozycji otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy, a najciekawsze dzieła zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie.

Prace należy dostarczyć do 13 grudnia do siedziby GOK lub przesłać, odpowiednio zabezpieczone przed zniszczeniem, na adres: Gminny Ośrodek Kultury, Trzydnik Duży 3, 23-230 Trzydnik Duży.

Szczegółowe informacje na temat obydwu konkursów można uzyskać telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26, a pełny regulamin i karty zgłoszeniowe są dostępne na stronie: www.goktrzydnik.pl i profilu ośrodka na Facebook'u.

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)
 
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: