r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

PSZOK na mikołajki
06-12-2019

PSZOK na mikołajki

Gmina Trzydnik Duży uruchamia w piątek 6 grudnia własny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Nietypowe odpady, po zgłoszeniu telefonicznym, będzie można dostarczać we wtorki i piątki.
Do tej pory, by w bezpieczny i legalny sposób pozbyć się na przykład mebli czy innych odpadów wielkogabarytowych, mieszkańcy gminy Trzydnik Duży dostarczali je w jedno z pięciu miejsc, w których były organizowane sezonowe zbiórki mobilne. Teraz będzie to jedno miejsce - PSZOK, który powstał w okolicy urzędu gminy przy zakładzie wulkanizacyjnym.

Punkt będzie czynny w każdy wtorek między 8.00 a 12.00 oraz w piątki od 12.00 do 15.00, ale przed oddaniem odpadów trzeba telefoniczne ustalić godzinę ich dostarczenia pod numerem: 15 873 18 79 wewnętrzny 323.
 
Z tej możliwości mogą korzystać tylko właściciele nieruchomości, którzy złożyli deklaracje i nie mają żadnych zaległości z tytułu opłat śmieciowych.

Zgodnie z regulaminem do PSZOK można oddawać m.in.: meble, odpady zielone, zużyte baterie i akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, odpady niebezpieczne i przeterminowane leki, zużyte opony, odpady remontowe i budowlane, szyby i lustra oraz styropian budowlany i z różnego rodzaju opakowań.

Pełny wykaz odpadów, które można dostarczać do PSZOK za darmo, jest dostępny na stronie: www.trzydnikduzy.pl.
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: