r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Mikołajki jak w teatrze
05-12-2019

Mikołajki jak w teatrze

Grzeczne dzieci z gminy Trzydnik Duży otrzymały mikołajkowe prezenty już w środę 4 grudnia. W miejscowym ośrodku kultury najpierw obejrzały widowisko w wykonaniu aktorów Teatru „Maska” z Krakowa, a potem odebrały słodkie upominki od św. Mikołaja i Śnieżynek.
Spektakl zatytułowany "Świąteczny dar - magia i czar" to opowieść o marzeniach, odwadze i przyjaźni, osadzona w bajecznej, zimowej scenerii. Opowiedziana w ciekawy i wesoły sposób historia małego Tygryska i jego przyjaciół nie tylko nawiązuje do zbliżających się świąt, ale również skłania młodych widzów do refleksji nad sobą i swoim postępowaniem.
 
Widowisko pełne odniesień do trwałych wartości takich jak dobro, przyjaźń czy uczciwość obejrzało ponad 70 widzów, głównie dzieci, na które po spektaklu czekała kolejna chwila radości. W sali widowiskowej ośrodka kultury pojawił się bowiem św. Mikołaj ze Śnieżynkami, którzy rozdali wszystkim.
 
Widowisko i mikołajkowe upominki ufundowali radni Powiatu Kraśnickiego Bożena Wilkołek i Henryk Flis, a w roli obdarowujących, dzięki uprzejmości dyrektor Krystyny Maciąg, wystąpili członkowie Klubu Wolontariusza ze Szkoły Podstawowej w Olbięcinie.
 
Kolejną przygodę z teatrem Gminny Ośrodek kultury w Trzydniku Dużym planuje na ferie. Wtedy chce zorganizować wyjazd do Teatru Andersena w Lublinie na spektakl "Arabela".
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: