r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Latino dance dla aktywnych
03-12-2019

Latino dance dla aktywnych

Latino dance to najnowsza propozycja Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym dla osób, które chcą zadbać o formę, nauczyć się tańczyć i spędzić wolny czas w miłym towarzystwie. Pierwsze zajęcia odbędą się we wtorek 3 grudnia o 18.30.
Lista uczestników jeszcze jest otwarta. Na razie na zajęcia zapisało się około 30 pań i panów.
 
- Wiek ani umiejętności nie mają w tym przypadku znaczenia. Spotkania poprowadzi profesjonalna instruktorka. Kroki są łatwe, a satysfakcja z aktywności gwarantowana. Nie trzeba umieć tańczyć, żeby się dobrze bawić - przekonują autorzy pomysłu.
 
Latino dance to ekspresyjny taniec pełen zmysłów i wdzięku, oparty na gorących latynoamerykańskich rytmach. Zajęcia obejmują nie tylko naukę kroków i układów choreograficznych, ale również ćwiczenia rozciągające i relaksujące, które rozwijają wszystkie mięśnie, kształtują zgrabną sylwetkę i poprawiają humor.
 
Uczestnicy nie muszą się do nich szczególnie przygotowywać. Wystarczą wygodne buty i strój butelka wody.
 
Latino dance dla aktywnych
 
(fot. GOK w Trzydniku Dużym)
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: