r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

 Andrzejki jak za dawnych lat
28-11-2019

Andrzejki jak za dawnych lat

W dobrym towarzystwie każda zabawa będzie udana, a metryka w tym przypadku nie ma żadnego znaczenia. Potwierdzili to kolejny raz starsi mieszkańcy gminy Trzydnik Duży, którzy w środę 27 listopada, bawili się na „andrzejkach” w miejscowym ośrodku kultury.
Kilkugodzinne tańce odbywały się przy dźwiękach przebojów m.in. Abby, Maryli Rodowicz, Czerwonych Gitar i zespołu "2+1". Trzydniccy seniorzy pokazali, że mają nie tylko wigor i umiejętności taneczne, ale również zdolności wokalne, śpiewając piosenki i pieśni biesiadne.
 
Z zaproszenia Klubu Seniora "Radość", działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym, skorzystało około 50 osób, a zabawie towarzyszyły tradycyjne "andrzejkowe" wróżby.
 
W przyszłym tygodniu starsi mieszkańcy gminy, nie tylko członkowie klubu, będą mieć kolejną okazję do spędzenia wspólnie wolnego czasu. Tym razem spotkanie będzie mieć edukacyjny charakter, ponieważ do Trzydnika Dużego przyjadą policjanci z Kraśnika i eksperci bezpieczeństwa ruchu drogowego, by mówić o akcji "Bezpieczny senior".
 
Spotkanie odbędzie się w środę 4 grudnia o 10.30 w Pracowni Orange w ośrodku kultury.

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: