Kilkugodzinne tańce odbywały się przy dźwiękach przebojów m.in. Abby, Maryli Rodowicz, Czerwonych Gitar i zespołu "2+1". Trzydniccy seniorzy pokazali, że mają nie tylko wigor i umiejętności taneczne, ale również zdolności wokalne, śpiewając piosenki i pieśni biesiadne.
Z zaproszenia Klubu Seniora "Radość", działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym, skorzystało około 50 osób, a zabawie towarzyszyły tradycyjne "andrzejkowe" wróżby.
W przyszłym tygodniu starsi mieszkańcy gminy, nie tylko członkowie klubu, będą mieć kolejną okazję do spędzenia wspólnie wolnego czasu. Tym razem spotkanie będzie mieć edukacyjny charakter, ponieważ do Trzydnika Dużego przyjadą policjanci z Kraśnika i eksperci bezpieczeństwa ruchu drogowego, by mówić o akcji "Bezpieczny senior".
Spotkanie odbędzie się w środę 4 grudnia o 10.30 w Pracowni Orange w ośrodku kultury.
(fot. GOK w Trzydniku Dużym)