r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Teatralne Mikołajki w ośrodku kultury
28-11-2019

Teatralne Mikołajki w ośrodku kultury

Młodzi mieszkańcy gminy Trzydnik Duży mają okazje wyjazdów do teatru, ale na Mikołajki... to teatr przyjedzie do nich. Miejscowy ośrodek kultury zaprasza dzieci i młodzież na spektakl "Świąteczny dar - magia i czar" w wykonaniu aktorów Teatru "Maska" z Krakowa.
Zgodnie z tytułem widowisko, które odbędzie w środę 4 grudnia, nawiązuje do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Jak zapowiadają jego autorzy jest to opowieść o marzeniach, odwadze i przyjaźni, osadzona w bajecznej, zimowej scenerii. - Któż z nas nie pamięta z dzieciństwa wyglądania przez okno w oczekiwaniu na św. Mikołaja? Wtedy pojawia się uczucie niepewności, czy byliśmy wystarczająco grzeczni, żeby dostać prezenty. Ta mądra historia zmusi nawet najbardziej sceptycznego widza do refleksji nad sobą i swoim postępowaniem. Mały Tygrysek i jego przyjaciele zabiorą najmłodszych w wyprawę pełną przygód i odkryć. Ten spektakl porusza także bardzo istotny temat - radosnego oczekiwania. Ukazuje magię Świąt i ich wartość w życiu człowieka - piszą w zapowiedzi spektaklu artyści z Krakowa.
 
Widowisko pełne odniesień do trwałych wartości takich jak dobro, przyjaźń czy uczciwość, jest przeznaczone dla widzów w wieku od 4 do 14 lat.

Początek o 16.45 w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym. Wstęp wolny, a fundatorami spektaklu są radni powiatowi - Bożena Wilkołek i Henryk Flis.
Teatralne Mikołajki w ośrodku kultury

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: