r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Zapisy kolędników rozpoczęte
25-11-2019

Zapisy kolędników rozpoczęte

Tegoroczny Powiatowy Przegląd Kolęd, Pastorałek i Zespołów Kolędniczych w Trzydniku Dużym odbędzie się przed feriami, dlatego organizatorzy już teraz rozpoczynają przyjmowanie zgłoszeń uczestników. Będzie to już 21 taka impreza dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym solistów, zespołów, chórów i grup kolędniczych.
Uczestników przeglądu zgłaszają ośrodki kultury lub urzędy gmin, które w przypadku dużej liczby chętnych powinny zorganizować wstępne eliminacje.

Podczas przeglądu każdy wykonuje dwie kolędy lub pastorałki, natomiast grupy kolędnicze mają na swoją prezentację do 30 minut.

Członkowie komisji będą oceniać, m.in.: dobór repertuaru, aranżację i muzykalność wykonawców, a w przypadku kolędników liczą się: scenografia, ruch sceniczny, rekwizyty i muzyka.
 
Pełny regulamin przeglądu, który organizują Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym i Starostwo Powiatowe w Kraśniku, można znaleźć na stronie: www.goktrzydnik.pl, a szczegółowe informacje uzyskać także telefonicznie pod numerami 15 873 18 26 w ośrodku kultury i 81 826 17 92 w kraśnickim starostwie.

Zgłoszenia uczestników można przesyłać do 2 stycznia, a tegoroczny przegląd rozpocznie się 9 stycznia i potrwa trzy dni.
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: