r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Spalamy kalorie na zajęciach zumby
18-11-2019

Spalamy kalorie na zajęciach zumby

Nie trzeba umieć tańczyć, żeby dobrze się bawić. Wychodząc z takiego założenia Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym zaprasza panie i panów na zajęcia zumby.
Poprowadzi je profesjonalna instruktorka, a zainteresowane osoby mogą się zapisywać do 27 listopada. Zgłoszenia są przyjmowane osobiście w trzydnickim ośrodku kultury albo telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.
 
Zwolennicy tego rodzaju aktywności podkreślają, że zumba to radość i energia, do których kluczem jest muzyka. Do udziału w takich zajęciach nie trzeba się specjalnie przygotowywać, ponieważ wszystko jest oparte na prostych tanecznych krokach, kombinacji ruchów i energetycznej muzyce, które gwarantują udaną zabawę dla osób w każdym wieku.
 
Spalamy kalorie na zajęciach zumby
 
(fot. GOK w Trzydniku Dużym)
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: