r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Ostatnie zgłoszenia wiejskich artystów
12-11-2019

Ostatnie zgłoszenia wiejskich artystów

Organizatorzy Powiatowego Przeglądu Twórczości Artystycznej Wsi w Trzydniku Dużym kończą zapisy chętnych do udziału w tegorocznej edycji tego wydarzenia. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa w środę 13 listopada, a przesłuchania odbędą się 10 dni później.
Swoje zdolności sceniczne mogą zaprezentować zespoły śpiewacze, kapele ludowe, chóry i grupy wokalno-instrumentalne z powiatu kraśnickiego. Tematyka prezentacji jest dowolna, a występy będą oceniane przez profesjonalne jury w kilku kategoriach. Będą to: zespoły prezentujące widowiska oparte na obrzędach i zwyczajach ludowych, sztuki teatralne lub kabarety, zespoły śpiewacze, kapele ludowe w tradycyjnym repertuarze regionalnym lub innym, a także chóry i zespoły wokalno-instrumentalne.
 
Zgłoszenia chętnych są przyjmowane w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie w trzydnickim GOK-u pod numerem: 15 873 18 26 lub w Starostwie Powiatowym w Kraśniku pod numerem: 81 826 17 92, albo znaleźć na stronie: www.goktrzydnik.pl.

Dla najlepszych wykonawców przeglądu, który odbędzie się w sobotę 23 listopada, organizatorzy z GOK w Trzydniku Dużym i Starostwa Powiatowego w Kraśniku przygotowali nagrody rzeczowe lub finansowe.

(fot. arch. GOK w Trzydniku Dużym)
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: