r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

04-10-2019

I Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Strategia Prewencji w Rolnictwie”

KRUS w związku z opracowaniem Planu wdrożenia strategii Wizji Zero w sektorze rolniczym w Polsce, którego celem jest wzmocnienie przekazu działań prewencyjnych realizowanych dotychczas przez Kasę, organizuje I Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Strategia Prewencji w Rolnictwie”.
Konkurs adresowany jest do młodzieży w wieku 15-24 lata, będzie trwał do 31 października b.r.
 
Udział w Konkursie polega na przygotowaniu krótkiego (max. 2 minutowego) filmu pod hasłem„ Moja Wizja Zero – Strategia Prewencji w Rolnictwie”.
 
Dla Laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.
 
 
 
Konkurs adresowany jest do młodzieży w wieku 15-24 lata, będzie trwał do 31 października b.r.  Udział w Konkursie polega na przygotowaniu krótkiego (max. 2 minutowego) filmu pod hasłem„ Moja Wizja Zero – Strategia Prewencji w Rolnictwie”. Dla Laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.  Prosimy o rozpropagowanie idei Konkursu w Pana Gminie.  Zachęcamy do propagowania konkursu z wykorzystaniem prezentacji załączonej w poniższym linku:  https://nubo.krus.gov.pl/index.php/s/WezR6ncjkrZTUWP
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: