r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Integracyjny festyn rodzinny
22-04-2016

Integracyjny festyn rodzinny

Były już wielopokoleniowe potańcówki, warsztaty, na których starsi uczyli młodych i odwrotnie oraz kilka innych wspólnych spotkań. Teraz "Ekipa z remizy" w Woli Trzydnickiej w gminie Trzydnik Duży zaprasza na Integracyjny Festyn Rodzinny. Impreza odbędzie się w niedzielę 24 kwietnia o 14.00 w miejscowej remizie strażackiej.

W programie są, m.in. pokazy karate UKS Karate Tradycyjnego z Kraśnika, tańce integracyjne dla dużych i małych, występy artystyczne Koła Gospodyń Wiejskich z Woli Trzydnickiej i dzieci z Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym oraz konkurs gminnej biblioteki. - Ciekawie zapowiada się również kabaretowy program "Rolnik szuka żony" w wykonaniu KGW z Łychowa oraz niekonwencjonalne, rodzinne zawody sportowe, w których wystartują tatusiowie, mamy i dzieci. Konkretnych konkurencji nie chcemy na razie ujawniać, by nie psuć zabawy, ale możemy zapewnić, że będzie dużo emocji i radości - mówi Angelika Stasiak z "Ekipy z remizy".

Grupa zaprosiła do współpracy także studentów wolontariuszy z programu "Projektor", którzy przygotowują animacje dla dzieci, a całość uzupełnią przejażdżki na kucykach, grillowanie i zabawa taneczna.

Niedzielna impreza pod hasłem "Baw się z nami" to wspólna inicjatywa "Ekipy z remizy" i uczestników projektu "Aktywna Młodzież w Działaniu", realizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów "Klanza".

Gmina Trzydnik Duży
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: