r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

GOK na wakacje
16-06-2019

GOK na wakacje

Uczniowie z gminy Trzydnik Duży mogą się już zapisywać na zajęcia wakacyjne, organizowane przez miejscowy ośrodek kultury. Te rozpoczną się na początku lipca, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zainteresowani powinni podjąć decyzje jak najszybciej.
Wśród atrakcji, które Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym oferuje między 1 a 12 lipca, są: konkurencje sportowe, zabawy ruchowe, gry, warsztaty plastyczne i zajęcia muzyczne.
 
W wakacyjnej ofercie nie może zabraknąć także ulubionych przez dzieci i młodzież wycieczek. Tym razem GOK proponuje wyprawę do Rodzinnego Parku Rozrywki "Energylandia" w Zatorze oraz wyjazd edukacyjny do Nadleśnictwa Rudki.
 
By skorzystać z tych i innych propozycji ośrodka kultury uczniowie w wieku co najmniej 6 lat muszą mieć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów. Niezbędny formularz można pobrać w siedzibie GOK lub z profilu placówki na Facebook'u. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 25 czerwca.
 
 
GOK na wakacje
 
(fot. arch. GOK w Trzydniku Dużym)
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: