r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Artystyczne warsztaty seniorów
27-06-2019

Artystyczne warsztaty seniorów

Jeśli ktoś chce zdobywać nowe umiejętności wiek nie ma znaczenia. Kolejny raz udowodnili to seniorzy z gminy Trzydnik Duży, którzy we wtorek 25 i środę 26 czerwca brali udział w warsztatach rękodzielniczych.
Z propozycji miejscowego ośrodka kultury i Starostwa Powiatowego w Kraśniku skorzystało kilkanaście osób, które zdobiły pudełka, szkatułki i szklane naczynia techniką decoupage'u. Zajęcia w Pracowni Orange prowadziła opiekunka Klubu Seniora "Radość Życia" z Trzydnika Dużego Lidia Tryka, a wśród uczestników był jeden młodszy uczeń - 15-letni Sebastian Krawczyński, który pasjonuje się tą formą sztuki, a niedawno miał swoją wystawę w ośrodku kultury.
 
Warsztaty rękodzielnicze to jedna z wielu aktywności trzydnickich seniorów, którzy w przyszłym tygodniu wybierają się na piknik do Marynopola. Większość chętnych już się zapisała na ten wyjazd, ale wolne miejsca jeszcze są. Zabawa odbędzie się we wtorek 2 lipca, zgłoszenia zainteresowanych są przyjmowane osobiście w siedzibie GOK w Trzydniku Dużym, a szczegółowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.
 
Organizatorzy Pikniku Seniorów chcą zebrać maksymalnie 50-osobową grupę, która będzie się bawić przy grillu w Marynopolu. Koszt wyprawy to 20 złotych.
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: