r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Przetarg na drugi samochód dla strażaków
10-07-2019

Przetarg na drugi samochód dla strażaków

Kolejna jednostka w gminie Trzydnik Duży zostanie doposażona w nowy, średni samochód ratowniczo-gaśniczy. Po OSP Trzydnik Duży taki pojazd kupi OSP Olbięcin, która właśnie szuka dostawcy nowego pojazdu.
Przetarg dotyczy samochodu z napędem na cztery koła, kabiną dla 6 osób, zbiornikiem na wodę, autopompą i działkiem wodno-pianowym, sygnalizacją świetlną i dźwiękową oraz pełnym oznakowaniem.
 
Oferty firm, które chcą dostarczyć taki samochód można składać do 12 lipca, a zakup musi być sfinalizowany do końca listopada tego roku.
 
Miesiąc wcześniej podobny pojazd ma dostać OSP w Trzydniku Dużym. W obydwu przypadkach zakupy będą sfinansowane z kilku źródeł. Będą to dotacje z Narodowego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz budżetu gminy.
 
Zarówno OSP Trzydnik Duży, jak i OSP Olbięcin działają w ramach Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: