r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Strażacy wśród najlepszych w powiecie
15-07-2019

Strażacy wśród najlepszych w powiecie

Drużyna sportowo-pożarnicza OSP Trzydnik Duży została wicemistrzem powiatu kraśnickiego. Podczas zawodów, które odbyły się w niedzielę 14 lipca na stadionie w Trzydniku Dużym, najlepsza okazała się drużyna OSP Majdan Obleszcze w gminie Szastarka, a trzecie miejsce zajęła OSP Majdan Grabina w gminie Zakrzówek.
W niedzielnych zawodach wzięło udział 15 męskich zespołów i trzy kobiece. Wszystkie rywalizowały w sztafecie pożarniczej i ćwiczeniach bojowych. Po pierwszej części zmagań liderem byli gospodarze z OSP Trzydnik Duży, ale w ćwiczeniach bojowych ich rywale z miejscowości Majdan Obleszcze odrobili straty z nawiązką, uzyskując najlepszy czas. Ostatecznie zwycięzcy zdobyli 102,10 punktu, OSP Trzydnik Duży zakończyła zawody z wynikiem 103,42, a ekipa z Majdanu Grabiny - 105,52 punktu.

Gospodarze z OSP Trzydnik Duży wystąpili w składzie: Cezary Drewniak, Robert Rycerz, Damian Brzuszkiewicz, Damian Robak, Adam Gałczyński, Mateusz Robak, Marian Dyguś i Franciszek Płecha.

Zawody kobiecych drużyn wygrał Wilkołaz, przed Gościeradowem i reprezentacją OSP Stacja Szastarka.
 
Najlepsze zespoły otrzymały puchary i nagrody pieniężne. Wręczali je: komendant powiatowy państwowej Straży Pożarnej w Krasniku młodszy brygadier Tomasz Michalczyk, starosta kraśnicki Andrzej Rolla, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Kraśniku, jednocześnie wójt gminy Kraśnik Mirosław Chapski i członek zarządu oddziału wojewódzkiego tego związku Franciszek Kwiecień.

Gospodarzem niedzielnych zawodów był wójt gminy Trzydnik Duży Krzysztof Serafin, a wśród kibicujących strażackich drużynom byli wójtowie i burmistrzowie gmin powiatu kraśnickiego.
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: