Wakacje z ośrodkiem kultury | Gmina Trzydnik Duży

r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

16-07-2019

Wakacje z ośrodkiem kultury

Zakończył się lipcowy turnus wakacyjnych zajęć, który zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym. Przez dwa tygodnie grupa dzieci i młodzieży brała udział w konkurencjach sportowych, zabawach ruchowych, grach, warsztatach plastycznych, zajęciach muzycznych oraz wycieczkach.
W tym roku GOK zorganizował wyprawy do Parku Rozrywki "Energylandia" w Zatorze i do Nadleśnictwa Rudki. Na tę pierwszą eskapadę wybrała się prawie 40-osobowa grupa, która przez kilka godzin szalała na karuzelach i zjeżdżalniach, a także korzystała z pozostałych atrakcji, których w Zatorze nie brakuje. Miłośnicy przyrody zdecydowali się na wyprawę do lasu, by poznać jego mieszkańców i bogatą roślinność.
 
Dużo radości i emocji mieli także uczestnicy zajęć stacjonarnych, które w trzydnickim ośrodku prowadzili instruktorzy - Sławomir Nowak, Magdalena Ciosek i Agnieszka Szymańska oraz studentka UMCS w Lublinie Dominika Pachla, wspierani przez wolontariusza Sebastiana Krawczyńskiego.
 
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: