r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Akcja Narodowe Sadzenie Lasu
25-04-2019

Akcja Narodowe Sadzenie Lasu

Nadleśnictwo Gościeradów informuje, że w dniu 26 kwietnia 2019 r. zostanie zorganizowana ogólnopolska akcja społeczna pod nazwą „Narodowe Sadzenie Lasu” z inicjatywy Prezydenta Rzeczpospolitej Polski.

W ramach akcji Nadleśnictwo Gościeradów udostępni nieodpłatnie, sadzonki gatunków drzew rodzimych w ilości 230 szt. Ilość sadzonek wynika z faktu, że Lasy Państwowe chcą udostępnić 100 000 szt. sadzonek w skali kraju, w związku z czym by osiągnąć zakładaną liczbę, średnio każde z 430 nadleśnictw powinno udostępnić w tym dniu około 230 sadzonek.

Udostępnienie sadzonek odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2019 r. w godzinach od 9.00 do 18.00 w siedzibie Nadleśnictwa przy ul. Folwark 1D w Gościeradowie.

Akcja potrwa do chwili wyczerpania zapasu. Ze względu na ilość przygotowanych sadzonek, będą one wydawane w liczbie maksymalnie do dwóch sztuk na osobę.

Akcja Narodowe Sadzenie Lasu

Akcja Narodowe Sadzenie Lasu

Akcja Narodowe Sadzenie Lasu - Ulotka, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [670.18 KB]

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: