r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

 GOK kończy zapisy małych recytatorów
23-04-2019

GOK kończy zapisy małych recytatorów

Uczniowie z gminy Trzydnik Duży, którzy zastanawiają się nad występem w tegorocznym Małym Konkursie recytatorskim powinni pospieszyć się z podjęciem decyzji. Miejscowy ośrodek kultury kończy przyjmowanie zgłoszeń 25 kwietnia, a przesłuchania odbędą się pięć dni później.

To propozycja dla uczniów klas I - VI, a ich zadaniem jest przygotowanie jednego wiersza lub fragmentu prozy. Jury będzie oceniać prezentacje w dwóch grupach wiekowych - recytatorów z klas I - III i IV - VI.

Kartę zgłoszeniową i regulamin konkursów można pobrać z profilu Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym na Facebook'u albo strony internetowej głównego organizatora, którym jest Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie.

Przesłuchania uczestników 38. Małego Konkursu Recytatorskiego w Trzydniku Dużym odbędą się 30 kwietnia.


(fot. WOK w Lublinie)

 

Źródło: https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-gok-konczy-zapisy-malych-recytatorow,21269.html

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: