r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Jest dotacja na rewitalizację
27-03-2019

Jest dotacja na rewitalizację

Gmina Trzydnik Duży otrzyma z Unii Europejskiej pieniądze na kilka inwestycji w ramach rewitalizacji. Umowa o przyznaniu dofinansowania przez samorząd województwa jest podpisana, a kolejnym krokiem będzie przygotowanie przetargów na realizację robót.

- Pieniądze te będą wykorzystane na rozbudowę naszego ośrodka kultury wraz z zakupem wyposażenia, w tym m.in. mobilnej sceny, a także budowę siłowni zewnętrznej przy miejscowym stadionie oraz budowę siłowni zewnętrznej i placu zabaw, montaż oświetlenia i remont ogrodzenia placu w centrum Olbięcina - wylicza wójt gminy Trzydnik Duży Krzysztof Serafin.

Kosztorysowa wartość inwestycji to ponad 1 milion 900 tysięcy złotych, z czego około 1 miliona 340 tysięcy będzie stanowić dotacja z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego.

Unijne środki mają wystarczyć na pokrycie około 85 procent kosztów kwalifikowalnych wszystkich prac, a ich realizacja jest planowana na lata 2020 - 2021.


(fot. UG Trzydnik Duży)

Źródło: https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-jest-dotacja-na-rewitalizacje,21126.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: