r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Wybory sołtysów i rad sołeckich zakończone
14-03-2019

Wybory sołtysów i rad sołeckich zakończone

Zakończyły się wybory sołtysów i rad sołeckich w gminie Trzydnik Duży. W nowej kadencji w dziewięciu na dwadzieścia sołectw funkcje te będą pełnić nowe osoby, w tym 5 kobiet, czyli o 1 więcej niż do tej pory.

W Olbięcinie Edyta Wójcik zastąpiła Piotra Wojtana, a w Węglinku miejsce Ryszarda Kota zajęła Małgorzata Kot. Nowi sołtysi zostali wybrani również w Agatówce - Cezary Rafalski, Budkach - Marek Blat, Dąbrowie - Tomasz Żak, Liśniku Małym - Wojciech Biszczak, Łychowie Gościeradowskim - Józef Pachla, Owczarni - Daniel Baran i Węglinie - Marcin Skoczylas. Zastąpili oni kolejno: Janusza Króla, Artura Wilka, Mariana Cieślaka, Gustawa Krupkę, Danutę Bębenek, Marcina Kopra i Jana Pęzioła.

Kolejną kadencję obowiązki sołtysów będą pełnić: Robert Buda w Dębowcu, Agnieszka Szot w Łychowie Szlacheckim, Grzegorz Radwan w Rzeczycy Księżej, Andrzej Oszust w Rzeczycy Ziemiańskiej, Piotr Szkutnik w Rzeczycy Ziemiańskiej-Kolonii, Marian Drewniak w Trzydniku Dużym, Marian Leszczuk w Trzydniku Dużym-Kolonii, Małgorzata Skrzypek w Trzydniku Małym, Michał Herbet w Woli Trzydnickiej, Marek Sabuła w Wólce Olbięckiej i Barbara Chmura w Zielonce.

Spośród wszystkich sołtysów, którzy rozpoczęli nową, 5-letnią kadencję, najdłuższym stażem może się pochwalić Marian Drewniak z Trzydnika Dużego, który pełni tę funkcję od ponad 30 lat.

Źródło: https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-wybory-soltysow-i-rad-soleckich-zakonczone,21055.html?p=1

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: