r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

08-03-2019

Sportowy weekend

Gmina Trzydnik Duży będzie mieć swoją reprezentację na pierwszych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Piłce Nożnej Halowej Oldbojów. Zawody, organizowane przez Wojewódzkie Zrzeszenie LZS, odbędą się w sobotę 9 marca we Włodawie.

W turnieju zagrają drużyny, złożone z zawodników w wieku co najmniej 45 lat, a system rozgrywek zależy od liczby zgłoszonych zespołów i będzie ustalony w dniu zawodów.

Gminę Trzydnik Duży będą reprezentować: Andrzej Maziarz, Jacek Szustakowski, Dariusz Zapalski, Edward Fiut, Ryszard Gil, Marian Krzysztoń i Robert Nowosad.

Dzień później, czyli w niedzielę 10 marca, w hali trzydnickiego gimnazjum rozpocznie się cykl turniejów w ramach Ligi Amatorskiej Siatkówki. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się sześć ekip z trzech powiatów i dwóch województw. To: GUKS Modliborzyce z powiatu janowskiego, "Neptun" Ożarów z powiatu opatowskiego w województwie świętokrzyskim, "Trójka" Kraśnik, "Yellowstone" Kraśnik i dwie drużyny gospodarzy z KS GOK Trzydnik Duży.

Mecze będą rozgrywane do trzech wygranych setów, jednocześnie na dwóch boiskach.

Pierwszy z cyklu trzech turniejów rozpocznie się 10 marca o 13.00, a kolejne są planowane na 24 marca i 7 kwietnia.

Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-sportowy-weekend,21021.html?p=1

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

Mobilna aplikacja Gminy My Local News
Mobilna aplikacja Gminy Trzydnik Duży My Local News
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: