r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, czym dzieli się z innymi
28-12-2015

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, czym dzieli się z innymi

Te słowa Jana Pawła II przyświecały akcji organizowanej przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzydniku Dużym „Pomagamy rodzinom potrzebującym” do której włączył się Wójt Gminy Trzydnik Duży Pan Franciszek Kwiecień oraz pracownicy Urzędu Gminy którzy złożyli dary pieniężne i za zebraną kwotę zostały zakupione produkty spożywcze oraz słodycze.

W zbiórkę darów w bieżącym roku bardzo aktywnie zaangażowali się również  wolontariusze Publicznego Gimnazjum w Trzydniku Dużym w ramach  akcji „ Świąteczna zbiórka Żywności”, którzy  zbierali produkty żywnościowe  i  przekazali  je  do Ośrodka Pomocy Społecznej. 

 

Ze zgromadzonych produktów przygotowano świąteczne paczki  dla 40 rodzin   znajdujących  się w najtrudniejszej sytuacji  finansowej.

 

Akcję tę organizujemy od kilku lat ale pomoc w tej formie daje nam wiele  satysfakcji, gdyż w pomaganiu najważniejsze jest sprawienie radości tym, którzy są w potrzebie.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz osobom zaangażowanym w zbiórkę za chęć niesienia pomocy potrzebującym. Za ogromną wrażliwość otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności oraz solidarności ludzkiej.

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: