r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, czym dzieli się z innymi
28-12-2015

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, czym dzieli się z innymi

Te słowa Jana Pawła II przyświecały akcji organizowanej przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzydniku Dużym „Pomagamy rodzinom potrzebującym” do której włączył się Wójt Gminy Trzydnik Duży Pan Franciszek Kwiecień oraz pracownicy Urzędu Gminy którzy złożyli dary pieniężne i za zebraną kwotę zostały zakupione produkty spożywcze oraz słodycze.

W zbiórkę darów w bieżącym roku bardzo aktywnie zaangażowali się również  wolontariusze Publicznego Gimnazjum w Trzydniku Dużym w ramach  akcji „ Świąteczna zbiórka Żywności”, którzy  zbierali produkty żywnościowe  i  przekazali  je  do Ośrodka Pomocy Społecznej. 

 

Ze zgromadzonych produktów przygotowano świąteczne paczki  dla 40 rodzin   znajdujących  się w najtrudniejszej sytuacji  finansowej.

 

Akcję tę organizujemy od kilku lat ale pomoc w tej formie daje nam wiele  satysfakcji, gdyż w pomaganiu najważniejsze jest sprawienie radości tym, którzy są w potrzebie.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz osobom zaangażowanym w zbiórkę za chęć niesienia pomocy potrzebującym. Za ogromną wrażliwość otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności oraz solidarności ludzkiej.

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: