r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

IAS 24: GOK zaprasza na zajęcia
07-09-2015

IAS 24: GOK zaprasza na zajęcia

W tym tygodniu Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym rozpoczyna zapisy na zajęcia w nowym sezonie artystycznym. Większość z nich jest bezpłatna, a pierwsze spotkania są planowane w połowie września.
Od czwartku 10 września GOK przyjmuje zgłoszenia dzieci i młodzieży na indywidualną naukę gry na pianinie i keyboardzie oraz zajęcia wokalne. W poniedziałek 14 września o 15.30, ośrodek zaprasza dzieci w wieku od 9 do 12 lat na pierwsze spotkanie dla tancerzy, a o 16.30 młodsze dzieci między 6 a 8 rokiem życia.
 
Pierwsze spotkanie młodych plastyków odbędzie się we wtorek 15 września o 14.00. Dzień później, w czwartek 16 września o 17.30 odbędzie się pierwsze ogólne spotkanie dla osób, które chcą się uczyć gry na gitarze. 
 
Zajęcia wokalne, z gry na pianinie i keyboardzie oraz plastyczne są bezpłatne. Odpłatność za zajęcia taneczne wynosi 20 złotych za miesiąc, a lekcje gry na gitarze kosztują 30 złotych. 
 
Rodzice dzieci są proszeni o wypełnienie formularza, który jest dostępny na stronie: www.goktrzydnik.com.pl lub bezpośrednio w GOK, a szczegółowe informacje w sprawie zajęć można też uzyskać telefonicznie pod numerem: 603 685 263.
 
(fot. arch. GOK w Trzydniku Dużym)
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: