r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Informacja od Wójta Gminy Trzydnik Duży
21-07-2015

Informacja od Wójta Gminy Trzydnik Duży

Szanowni Państwo! Mamy zaszczyt zwrócić się do Państwa z propozycją włączenia się w organizację imprezy kulturalnej pn. „Festiwal Wsi” i „Dożynki Powiatowe 2015”, która odbędzie się 5 i 6 września 2015r. na obiektach Centrum Organizacji Imprez Sportowych i Społecznych w Trzydniku Dużym. Głównym celem organizacji imprezy jest promocja produktów lokalnych, integracja i wspólna zabawa mieszkańców Gminy Trzydnik Duży oraz prezentacja naszego wspólnego dorobku na forum powiatowym.
 
 
W bieżącym roku przypadł nam udział organizacji  „Dożynek Powiatowych 2015”. Wzorem lat ubiegłych program imprezy przewiduje wystawę prac lokalnych artystów, twórców i mieszkańców, prezentacje sceniczne oraz prezentację połączoną z degustacją produktów regionalnych.
 
Dla podniesienia rangi imprezy na scenie wystąpi wiele zespołów prezentujących różne gatunki muzyczne. Wręczone zostaną nagrody dla zwycięzców w konkursie na „Najładniejszy ogród przydomowy”,  „Najbardziej zadbane gospodarstwo” i   „Najładniejszy wieniec dożynkowy”. 
 
Dzięki włączeniu się w organizację imprezy możecie zapewnić Państwo reklamę swojej firmie oraz przyczynić się do wspierania wydarzeń kulturalnych i artystycznych Gminy Trzydnik Duży. W zamian za wsparcie oferujemy Państwu możliwość zorganizowania własnego stoiska promocyjnego lub umożliwimy inną, dogodną dla Państwa formę reklamy. 
 
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje wierzymy, że wsparcie z Państwa strony będzie służyć promocji  Państwa firmy, efekty będą trwałe i głębokie a nam pomoc ta umożliwi zrealizowanie ważnego dla naszej społeczności  wydarzenia kulturalnego.
 
W przypadku braku zainteresowania z Państwa strony będziemy umożliwiać promocję podczas imprezy  firmom z terenu powiatu. W związku z tym zainteresowane osoby i firmy prosimy o  kontakt w powyższej sprawie do dnia 31.07.2015r.
 
Więcej informacji na temat możliwości współpracy można uzyskać pod numerem telefonu 15 873 18 79 wew. 321 – Katarzyna Janiec.
 
                                Z wyrazami szacunku
Wójt Gminy Trzydnik Duży
    Franciszek Kwiecień
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: