r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Urzad miasta Krosna zaprasza na imprezę wakacyjną organizowaną w Krośnie
16-07-2015

Urzad miasta Krosna zaprasza na imprezę wakacyjną organizowaną w Krośnie

ŚWIET(L)NE MIASTO – 26 lipca 2015
To propozycja wakacyjnego, rodzinnego spędzenia czasu w Krośnie. „Świet(l)ne Miasto”, realizowane w symboliczną rocznicę rozpalenia lampy naftowej przez Ignacego Łukasiewicza, przypomina o tej niezwykłej dacie w historii regionu i jednocześnie zaprasza do uczczenia jej w niekonwencjonalny sposób.
 
„Świet(l)ne Miasto” to także świet(l)ne atrakcje dla dzieci. Imprezie towarzyszą zabawy, konkursy i tradycyjnie „Świet(l)na Dobranocka” – kino dla najmłodszych organizowane na krośnieńskiej starówce. Gdy zapadnie zmrok, na krośnieńskim bruku podziwiać można świet(l)ne widowisko teatralne prezentowane przez krośnieńskie teatry młodzieżowe.
 
Podczas tegorocznej edycji zapraszamy także na piknik naukowy Polskiego Radia Rzeszów i audycję Radio Biwak. Zapraszamy – bądźcie z nami!
 
Spotkajmy się na Krośnieńskim Rynku! Więcej informacji w najbliższym czasie na stronie www.krosno.pl i www.rckp.krosno.pl
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: