r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

IAS 24: Wakacje z ośrodkiem kultury
30-06-2015

IAS 24: Wakacje z ośrodkiem kultury

Są jeszcze wolne miejsca dla dzieci i młodzieży na bezpłatne zajęcia, organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym. Pierwsze spotkania odbędą się w środę 1 lipca o 9.00 i potrwają cztery godziny.
 
- Na liście chętnych mamy już około 20 nazwisk, a pełna grupa może liczyć 25 osób. Przyjmujemy zgłoszenia dzieci w wieku co najmniej 5 lat, a warunkiem przyjęcia chętnych jest złożenie pisemnej zgody rodziców - mówi dyrektor trzydnickiego GOK Ewa Sobota.

W tym tygodniu placówka zaprasza m.in. na: zajęcia plastyczne z karykaturą i własnymi zdjęciami, papierowe cuda z origami, rebusy, zawody w przeciąganiu liny, a także zabawy muzyczno-ruchowe oraz wizytę na wyspie skarbów. W programie na kolejny tydzień wakacji są zabawy sportowe, zajęcia kulinarne, zdobienie butelek, konkurs "Mam talent", wykonywanie japońskich nakryć głowy i dyskoteka. 

Organizatorzy mają w planach także wycieczkę niespodziankę, więc cel wyprawy na razie jest trzymany w tajemnicy.

Szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać w siedzibie ośrodka kultury lub telefonicznie pod numerami: 15 873 18 26 i 603 685 263, a formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony: www.goktrzydnik.com.pl.
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: