r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Zbiórki nietypowych odpadów
29-06-2015

IAS 24: Zbiórki nietypowych odpadów

Z najnowszego raportu Najwyższej Izby Kontroli wynika, że choć od dwóch lat obowiązuje nowy system zagospodarowania odpadów komunalnych liczba dzikich wysypisk nie maleje. Mieszkańcy gminy Trzydnik Duży mogą wpłynąć na zmianę tej oceny i w najbliższych dniach w łatwy i wygodny sposób pozbyć się nietypowych śmieci.
We wtorek 30 czerwca odbędzie się zbiórka odpadów budowlano-remontowych, a kilka dni później także elektrośmieci. 
 
W ostatnim dniu czerwca będą odbierane odpady z betonu, gruzu ceglanego, materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia. Między 7.00 a 17.00 należy je dostarczyć na plac przy OSP w Olbięcinie, teren po byłym SKR obok piekarni w Rzeczycy Ziemiańskiej albo w okolice boiska w Trzydniku Dużym.
 
W te same miejsca w środę 8 lipca można dostarczyć stare: telewizory, pralki, lodówki, zmywarki, odkurzacze, miksery, mikrofalówki, suszarki, monitory, komputery, klawiatury i drukarki. Zbiórka obejmuje także: aparaty telefoniczne i fotograficzne, kalkulatory, zabawki na baterie i gry video. Ta akcja również rozpocznie się o 7.00 i potrwa do 17.00. 
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: