r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Podsumowanie sezonu artystycznego
17-06-2015

IAS 24: Podsumowanie sezonu artystycznego

Kończy się rok szkolny i sezon artystyczny. Uczestnicy zajęć, odbywających się w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym, podsumują mijające 10 miesięcy podczas koncertu w czwartek 18 czerwca.
O 18.00 w sali widowiskowej GOK wystąpią dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat, które rozwijają swoje zdolności taneczne, plastyczne, wokalne i instrumentalne pod kierunkiem instruktorów Alicji Pełki, Joanny Trybuły-Jargiło, Sławomira Nowaka i Stanisława Długosza.
 
Na scenie pojawi się około 40 wykonawców, natomiast na towarzyszącej występom wystawie zostaną zaprezentowane prace plastyczne, przygotowane przez dzieci pastelą, akwarelą i farbami plakatowymi. Będą to propozycje o różnej tematyce, od pejzaży wiejskich, przez portrety, kwiaty i zwierzęta po widoki miast. 
 
Organizatorzy spotkania zapraszają rodziców, opiekunów, przyjaciół i miłośników sztuki, muzyki i tańca do podziwiania zdolności artystycznych młodych mieszkańców, a samych uczestników zajęć, po występach, na słodkie podsumowanie sezonu. 
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: