r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Zgłoszenia na konkurs autorskich wierszy
21-04-2015

IAS 24: Zgłoszenia na konkurs autorskich wierszy

Poeci amatorzy z powiatu kraśnickiego mogą już przygotowywać swoje propozycje do 16. Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Wiersza Autorskiego.
 
Jego organizatorzy z Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym i Starostwa Powiatowego w Kraśniku właśnie rozpoczynają przyjmowanie zgłoszeń, które potrwa do 20 maja.

Każdy z uczestników może zgłosić po 2 napisane przez siebie wiersze o dowolnej tematyce. Komisja konkursowa oceni je w 4 kategoriach wiekowych: dzieci z klas I - III, IV - VI, młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej oraz dorosłych.

W dotychczasowych 15 edycjach konkursu wzięło udział kilkuset poetów, wśród których najmłodszy miał 7, a najstarszy prawie 80 lat.

Karty uczestników wraz z tekstami należy przesyłać na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym, 23-230 Trzydnik Duży.

Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać telefonicznie pod numerami: 81 826 17 92 w Starostwie Powiatowym w Kraśniku i 15 873 18 26 w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym.

Uczestnicy tegorocznego konkursu będą recytować swoje wiersze 28 maja w GOK w Trzydniku Dużym. 
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: