r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Turniej eliminacyjny siatkarzy
20-04-2015

IAS 24: Turniej eliminacyjny siatkarzy

Nieoczekiwany przebieg miał Wojewódzki Turniej Eliminacyjny Piłki Siatkowej o Puchar Polski, który w niedzielę 19 kwietnia odbył się w hali Publicznego Gimnazjum w Trzydniku Dużym.
 
W zawodach wzięły udział trzy spośród czterech planowanych ekip, ale jedna nie dokończyła rozgrywek z powodu absencji jednego z graczy.
 
Na zawody w trzydnickiej hali nie dojechał "Iflo Kosmet Hurt" Biała Podlaska, który walczy o awans do II ligi siatkarskiej i który był niekwestionowanym faworytem niedzielnego turnieju. W tej sytuacji do rywalizacji przystąpiły KS GOK Trzydnik Duży, GUKS Modliborzyce i "Łmeat" Łuków. 
 
W pierwszym spotkaniu gospodarze z Trzydnika Dużego ulegli rywalom z Modliborzyc 1:2. W kolejnym meczu GUKS Modliborzyce zmierzył się w Łukowem, ale na początku drugiego seta jeden z łukowskich siatkarzy doznał kontuzji, a że zespół nie miał rezerwowego, spotkanie zakończyło się walkowerem. 
 
Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Modliborzyc, a drugie zespół z Trzydnika Dużego, który zyskał 3 punkty za walkower ze zdekompletowaną ekipą z Łukowa.
 
Zgodnie z regulaminem rozgrywek Modliborzyce automatycznie zdobyły awans do kolejnej fazy pucharowych zmagań, natomiast GOK Trzydnik Duży czeka teraz na decyzję siatkarskiej centrali, która porówna wyniki najlepszych zespołów z drugich miejsc w pozostałych turniejach kwalifikacyjnych. 

GOK Trzydnik Duży, prowadzony przez grającego trenera Roberta Nowosada, wystąpił w składzie: Mateusz Maciąg, Artur Ufniarz, Arkadiusz Lipowy, Grzegorz Boćkowski, Michał Lipowy, Kamil Lipowy, Patryk Duda, Mateusz Pasternak i Krystian Domański. 
 
 
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: