r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

IAS 24: Piłkarze dali przykład
16-04-2015

IAS 24: Piłkarze dali przykład

"Błękitni" Stargard Szczeciński zakończyli przygodę w piłkarskim Pucharze Polski na półfinale, ale wygrywając m.in. wicemistrzem kraju pokazali, że nawet zespoły z niższych klas rozgrywkowych mogą z powodzeniem rywalizować z najlepszymi.
Ich śladem mogą pójść zawodnicy Klubu Sportowego GOK Trzydnik Duży, którzy rozpoczynają walkę w Pucharze Polski siatkarzy.

Ich atutem może być własna publiczność, ponieważ po kilku latach, jeden z wojewódzkich turniejów eliminacyjnych odbędzie się w niedzielę 19 kwietnia w hali Publicznego Gimnazjum w Trzydniku Dużym. 

W najbliższy weekend odbędą się trzy takie turnieje, z których do dalszej fazy zawodów awansują zwycięzcy i zespoły z drugich miejsc z najlepszym dorobkiem punktowym. 

Udział w zawodach, które odbędą się w Trzydniku Dużym, wezmą cztery ekipy. Oprócz gospodarzy będą to Zakłady Mięsne "Łmeat" Łuków, "Iflo Kosmet Hurt" Biała Podlaska i Gminny Uczniowski Klub Sportowy Modliborzyce.
 
W dotychczasowej historii trzydnicka reprezentacja zajmowała drugie i trzecie miejsca, ale jeszcze nigdy nie udało się jej awansować do kolejnej rundy. Kolejna szansa w najbliższą niedzielę, ale jak twierdzi grający trener Robert Nowosad, będzie o to niezwykle trudne. Jego zdaniem niekwestionowanym faworytem jest drużyna z Białej Podlaskiej, która na co dzień występuje w III lidze z szansami nawet na grę o klasę wyżej. - Zespołu z Łukowa nie znamy, a Modliborzyce reprezentują zbliżony do nas poziom. Ostatni raz graliśmy z nimi pod koniec marca i wygraliśmy dopiero po tie-breaku - mówi Informacyjnej Agencji Samorządowej Robert Nowosad.

Otwarte dla publiczności zawody w Trzydniku Dużym rozpoczną się o 11.00. 
 
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: